Mimar Sinan - Baklava & Börek
Sepetinizde
henüz ürün bulunmamakta.
Hoşgeldiniz. Giriş yapabilir veya Yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Ürün Gruplarımız

Baklava Grubu

Baklava Grubu

 
Börek Grubu

Börek Grubu

 
Kurabiye Grubu

Kurabiye Grubu

 
Poğaça Grubu

Poğaça Grubu

 
Sandviç Grubu

Sandviç Grubu

 
Simit Grubu

Simit Grubu

 
Sütlü Tatlılar

Sütlü Tatlılar

 
Zeytinyağlılar

Zeytinyağlılar

 

Gizlilik Bildirimi

www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr web sitesinin ziyaret amaçlı olarak kullanılmasından dolayı kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep etmemektedir. Bunun dışında www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr üyeliği ve www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr dan alışveriş yapabilmeniz için bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr web sitesi üzerinden yapılan işlemlerde kişisel bilgilerin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte; bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almakta ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamaktadır.

www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr da işlem süreçlerinin kısaltılması, şifre gizliliği, alışveriş sepetlerinin takibi ve müşteri tercihleri doğrultusunda içerik sunulması gibi bazı gerekli durumlarda; "cookie" olarak tanımlanan standart bir internet uygulamasına yer verilmektedir.

www.mimarsinanunlumamulleri.com.tr web sitesinin kullanılması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir. Kişisel bilgileriniz (ad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece sitemizden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

designed by