Mimar Sinan - Baklava & Börek
Sepetinizde
henüz ürün bulunmamakta.
Hoşgeldiniz. Giriş yapabilir veya Yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Hakkımızda

Börek ve Baklava lezzetine farklı bir tat getiren Mimar Sinan Börek 1983 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. Keyap Çarşı ‘da  hijyenik koşullarda “DOĞAL, KATKISIZ VE SİZE ÖZEL EL YAPIMI” sloganıyla üretim faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mükemmel damak tadınız için uzman kadrosu ve üretim personeli ile birlikte teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek ürünler üretmektedir. Mimar Sinan Börek özellikle mideyi rahatsız etmeyen, kalp ve damarları yormayan ve katı yağ içermeyen ham maddeler kullanarak kaliteyi kendisine misyon edinmiştir. Ürün yelpazesini her geçen gün genişleten firmamız siz müşterilerimizin beğenisi için çalışmalarına devam etmektedir.

Mimar Sinan Unlu Mamuller sadece mağaza içi satışa yönelik hizmet vermemekle beraber muhtelif zamanlarda uyguladığı adrese teslim kampanyalarla bu nefis damak tatlarını müşterilerinin kapısına kadar teslim etmenin sonsuz mutluluğunu yaşayan bir kuruluş.

444 32 50 alo sipariş hattı ve sektörde bir ilk olan online satış sitesiyle siz müşterilerine artık çok daha iyi ve hızlı hizmet vermeye başlamıştır.

Mimar Sinan Börek & Baklava


designed by